INFORMACJE O PRODUKCIE

Szanowni klienci, oddajemy do Państwa dyspozycji instrukcję obsługi mebla. Znajdą w niej Państwo niezbędne informacje o właściwościach mebla, zasady jego prawidłowego użytkownia i pielęgnacji. Zastosowanie się do zawartcych tu wskazówek pomoże cieszyć się z długiego i bezproblemowego użytkowania Państwa mebli. 

 

 

PIELĘGNACJA SKÓRY NATURALNEJ

JAK PIELĘGNOWAĆ SKÓRZANĄ TAPICERKĘ?


Skórzana tapicerka podczas użytkowania poddawana jest wielu czynnikom zewnętrznych tj. wytarcia, zabrudzenia, wysokie temperatury czy promienie słoneczne. Dla zachowania pięknego, efektownego wyglądu skóry oraz jej żywotności należy ją w odpowiedni sposób czyścić, pielęgnować i chronić. Eksperci zalecają przeprowadzanie konserwacji tapicerek skórzanych co 3 miesiące.

 

 

 

 

KARTA TECHNICZNA - MEBLE Z MECHANICZNYMI ELEMENTAMI RUCHOMYMI

Szanowni klienci. Oddajemy do Państwa dyspozycji kartę techniczną dla mebli z mechanicznymi elementami ruchomymi. Zawarte w niej informacje pomogą cieszyć się z długiego i bezproblemowego użytkowania Państwa mebli.

 

 

KARTA TECHNICZNA - MEBLE WYKONANE Z DREWNA EGZOTYCZNEGO

Szanowni klienci. Oddajemy do Państwa dyspozycji kartę techniczną dla mebli wykonanych z drewna egzotycznego. Zawarte w niej informacje pomogą cieszyć się z długiego i bezproblemowego użytkowania Państwa mebli.

 

 

karta techniczna - meble wykonane z LAMULUXu

Szanowni klienci. Oddajemy do Państwa dyspozycji kartę techniczną dla mebli wykonanych z innowacyjnego tworzywa LAMULUX. Zawarte w niej informacje pomogą cieszyć się z długiego i bezproblemowego użytkowania Państwa mebli.

 

 

 

KARTA TECHNICZNA - MEBLE WYKONANE Z ELEMENTÓW BETONOWYCH

Szanowni klienci. Oddajemy do Państwa dyspozycji paszport mebla dla mebli wykonanych z betonu. Zawarte w nim informacje pomogą cieszyć się z długiego i bezproblemowego użytkowania Państwa mebli.

 

 

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.