Kolekcja tkanin PICOBELLO by Livingroom

Nie daj plamom żadnych szans

PICOBELLO USTALA NOWE STANDARDY

Materiał obiciowy, o wyjątkowej wytrzymałości, łatwy w pielęgnacji, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości włókna zapewnia jedyną w swoim rodzaju ochronę przed plamami. Zanieczyszczenia nie mają żadnych szans.

ODPORNE NA ZABRUDZENIA


Włókna klasy Hightech użyte do produkcji tkanin z kolekcji Picobello są plamoodporne, co w większości przypadków oznacza możliwość usunięcia plam za pomocą gąbki i wody.

EKSTREMALNIE WYTRZYMAŁY

W wyniku długotrwałych testów i procesów produkcyjnych połączono grube i wytrzymałe przędze w wyrafinowane sploty. Poliestrowe włókna pomieszane z włóknami naturalnymi cechują się ponadprzeciętną wytrzymałością.

Zachęcamy do przekonania się o ekstremalnej wytrzymałości tkanin Picobello!

NIEZWYKLE MIĘKKI

Zachwycą się Państwo miękkością tkanin Picobello podczas pierwszego dotyku jak również i podczas użytkowania mebla tapicerowanego. Tak przyjemne wrażenia dotykowe uzyskuje się dzięki jedynym w swoim rodzaju kombinacjom delikatnych i zarazem bardziej wytrzymałych włókien.

Zachęcamy do rozkoszowania się luksusem i niezwykłym komfortem siedzenia, jaki zapewnia Picobello!

PRANIE W TEMPERATURZE DO 40 ST. CELC.

Materiały obiciowe Picobello są bardzo łatwe w pielęgnacji i dlatego możliwe jest ich pranie w temperaturze do 40°C.

Kolekcja skór naturalnych by Livingroom

Skóra naturalna to pasja, to emocje, to doświadczenie i kunszt tworzenia mebli.

Doskonale podkreślają wyjątkowy charakter brył, ich estetykę i wyszukany smak nabywcy.

Każdy typ skóry naturalnej opowiada inną historię.

Zupełnie inne wrażenia estetyczne i odczuwalne sprawi skóra barwiona, a zupełnie inne skóra anilinowa.

Masz możliwość wyboru pomiędzy zdecydowanymi barwami i mocnym rysunkiem struktury, a delikatnymi, subtelnymi półcieniami i delikatnym chwytem.

Szlachetność ma różne odcienie ale jakość musi być zawsze na tak samo wysokim poziomie.

Każdy błam jest przez nas kontrolowany zarówno przez wykwalifikowanych pracowników jak i nowoczesny park maszynowy tak aby efekt końcowy był zachwycający od pierwszego do ostatniego szwu.

W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroką ofertę skór barwionych na wskroś, pół-anilinowych oraz w pełni anilinowych w kilku wariantach wykończenia.

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.