MISTRZOWIE ŚWIATA POLECAJĄ MEBLE MARKI LIVINGROOM.

Paweł Matracki, Andrzej Matracki, Jacek Chamera

fryzjerzy

Szlachetny trunek potrzebuje odpowiedniej oprawy. Dom Szampana to miejsce, w którym panuje doskonała równowaga pomiędzy nieprzebranym bogactwem gamy szampanów a nienaganną klasą każdego z jej elementów. Fotele marki livingroom doskonale wpisują się w ten klimat idealnie uzupełniając wnętrze.

Dom Szampana

Warszawa

Moja najnowsza kanapa z kolekcji Livingroom jest jak najlepsza przyjaciółka. Można jej zaufać w kwestii relaksu, popołudniowego lenistwa i niespodziewanych gości.

Jest szaleeeenie wygodna, delikatna w dotyku, a nowoczesny design sprawia, że mimo dużego rozmiaru wygląda lekko i bardzo elegancko. Takiej szukałam i spełniła moje oczekiwania w stu procentach!

Katarzyna Żak

aktorka

Bardzo cenię sobie wygodę podczas wypoczynku. Dlatego moim ulubionym miejscem na zregenerowanie sił po pracy jest narożnik marki Livingroom. Dzięki regulowanym zagłówkom i podłokietnikom mogę dostosować pozycję, która zapewnia mi prawdziwe odprężenie. To na nim ładuję akumulatory na nowe przedsięwzięcia.

Iwona Pavlović

tancerka

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.