SERRA

Opis:

Niesamowicie wygodny model, który idealnie dopasowuje się do preferencji użytkownika. Ma do wyboru aż cztery sprężystości wypełnień siedzisk, poduszek oparciowych oraz cztery warianty podłokietnika.

Materiały:

Elementy konstrukcyjne oraz przenoszące duże obciążenia w stelażu wykonane są z drewna litego – Buk, Sosna, Świerk.

Stelaż jest nie tylko klejony, ale również dodatkowo łączony na połączenia metalowe. Ma to na celu wzmocnienie konstrukcji, podniesienie jej sztywności oraz odporności na naprężenia boczne i wzdłużne.  

W siedziskach stosowane są 4 warianty wypełnień do wyboru. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz wybierać opcję najlepiej spełniającą Twoje potrzeby.

Stopki plastikowe, drewniane lub metalowe o różnym wybarwieniu do wyboru.

Kolory:

Model jest dostępny w szerokiej gamie barw i struktur tkanin obiciowych. Model może być wykonany w kombinacji dwóch tkanin. Opcje łączenia przedsawione są w karcie produktu.

Uwagi:

W każdym Salonie Livingroom zasięgną Państwo poradę profesjonalnych i doskonale przeszkolonych sprzedawców, którzy pomogą Państwu w dokonaniu najlepszego wyboru mebla.

Karta produktu:

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.