MONTESA

Opis:

Model idealny na wypoczynek. Posiada wysuwane siedzisko oraz regulowany podłokietnik. Dopasuj ustawienia do swoich potrzeb i ciesz się doskonałą wygodą.

Materiały:

Elementy konstrukcyjne oraz przenoszące duże obciążenia w stelażu wykonane są z drewna litego – Buk, Sosna, Świerk.

Stelaż jest nie tylko klejony, ale również dodatkowo łączony na połączenia metalowe. Ma to na celu wzmocnienie konstrukcji, podniesienie jej sztywności oraz odporności na naprężenia boczne i wzdłużne.

Model tapicerowany na stałe z luźną, miękką optyką. W tym modelu górna warstwa poduszki wypełniającej siedzisko składa
się z maty siedziska wypełnionej pianką ciętą i i pierzem. Mata siedzenia jest podzielona na komory. Ta konstrukcja zapewnia
przyjemny komfort siedzenia.

Stopki metalowe.

Kolory:

Model jest dostępny w szerokiej gamie barw i struktur tkanin obiciowych oraz skór naturalnych. Model może być wykonany tylko w jednej tkaninie lub w jednej skórze. Przy wykonaniu w skórze występują inne przeszycia, jak w przypadku tkaniny.

Uwagi:

W każdym Salonie Livingroom zasięgną Państwo poradę profesjonalnych i doskonale przeszkolonych sprzedawców, którzy pomogą Państwu w dokonaniu najlepszego wyboru mebla.

Karta produktu:

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.