AGRELO

Opis:

Model nowoczesny o bardzo prostym designie podkreśla oryginalność każdego wnętrza. Szerokie spektrum wyboru nóżek oraz wariantów siedzisk pozwala stworzyć mebel idealnie dopasowany do potrzeb użytkownika.

Materiały:

Elementy konstrukcyjne oraz przenoszące duże obciążenia w stelażu wykonane są z drewna litego – Buk, Sosna, Świerk.

Stelaż jest nie tylko klejony, ale również dodatkowo łączony na połączenia metalowe. Ma to na celu wzmocnienie konstrukcji, podniesienie jej sztywności oraz odporności na naprężenia boczne i wzdłużne.  

W siedziskach stosowane jest wiele wariantów wypełnień do wyboru. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz wybierać opcję najlepiej spełniającą Twoje potrzeby.

Stopki drewniane lub metalowe o różnym wybarwieniu.

Kolory:

Model jest dostępny w szerokiej gamie barw i struktur tkanin obiciowych oraz skór naturalnych. Elementy danego modelu mogą być zamawiane w jednym kolorze, jednej tkaniny.

Uwagi:

W każdym Salonie Livingroom zasięgną Państwo poradę profesjonalnych i doskonale przeszkolonych sprzedawców, którzy pomogą Państwu w dokonaniu najlepszego wyboru mebla.

Karta produktu:

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.